Edukas pilootprojekt

1 kuu edukat pilooti on saavutatud

RingKarbi pilootprojekt on pea kuu aega Tallinnas ringi rännanud ja südameid võitnud. Meie fännklubi nii toidusööjate kui -pakkujate osas on kasvanud jõudsalt. Ehk lühidalt - RingKarp on tulnud selleks, et jääda!


Kuu alguses viisime oma kuuele koostööpartnerile kokku 200 ringkarpi. Oleme rõõmsad, et piloodi keskel liitusid meiega veel neli toidumüüjat ning mitmele neist saime rõõmuga ringkarpe juurde viia, sest nõudlus ringitamise järele on suur!

Ringkarbid on ringlenud hoogsalt ning arvutuste kohaselt on säästetud vähemalt 1500 ühekordset toidunõud. Seda ainult ühe kuuga, seega oleme väga elevil mõeldes kui palju aitavad meie ringkarbid prügireostuse vähendamise hulgale peale kuu, kahe, aasta ja paari aasta möödudes.

Meie edasised plaanid on minna reipa sammuga tähtede poole ja jätkata koostööd meie heade koostööpartneritega ning leida juurde rohkelt uusi ringlejaid. Nii saame pakendireostust veelgi rohkem vähendada ja teile RingKarbi teenust veelgi mugavamaks teha.

Nüüd aga sukeldume olemasolevate koostööpartneritega koostöö jätkamisele, uute koostööpartnerite leidmisele ja Negavati konkursi projektiplaanide valmistamisele.

Aitäh teie kõikide toetusele, see aitab meid tõesti väga palju ja viib edasi!

Autor Hanna Pintson
Eelmine
Miks bioplast ei ole lahendus?
Järgmine
Miks ma korduskasutan

Vastused puuduvad

Email again: